Акція у рамках соціально-мистецького проекту «Зніми рожеві окуляри»

10 жовтня 2017 року у центрі міста Черкаси (біля Будинку торгівлі) ГО «Українська творча спілка «Три крапки» спільно з Черкаським обласним художнім музеєм провели акцію у рамках соціально-мистецького проекту «Зніми рожеві окуляри».
Акція приурочена до Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги. З метою інформування громади щодо реальних потреб паліативної допомоги людям з обмеженим терміном життя до акції долучилися Благодійний фонд «Лицем до лиця» та студенти ЧНУ ім. Б. Хмельницького.
Соціально-мистецький проект «Зніми рожеві окуляри» організовано та реалізовано завдяки програмній ініціативі МФ «Відродження» «Громадське здоров’я», конкурсу «Підтримка ініціатив громадських організацій» до Всесвітнього дня паліативної допомоги.